Tekin İnşaat Kurumsal Websitesi

Edit

Tekin İnşaat

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

İletişim Bilgileri

 İnşaat Sektörü Türkiye’nin Lokomotifi…

İnşaat sektörünün öncü isimlerinden Kamuran Tekin sektörün pandemi sürecindeki yaşadıklarını anlattı.

İnşaat sektörünün öncü isimlerinden Kamuran Tekin sektörün pandemi sürecindeki yaşadıklarını anlattı. Türkiye’nin lokomotifi haline gelen sektörün son yıllarda ciddi kan kaybı yaşadığını kaydeden Tekin İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Kamuran Tekin, öz sermaye ile çalışan firmaların bu süreci az hasarla atlatmakta olduğunu bildirdi.

Eskiye nazaran inşaat kalitesinin ülkemizde ve şehrimizde çok mesafe kaydettiğinin altını çizen Tekin, toplu konut idaresi başkanlığınında bunda payının yüksek olduğunu ifade etti. İnşaatlardaki kalitenin yanı sıra kullanım alanlarındaki artışlarında şişli escort maliyetlere yansıdığını belirten Kamuran Tekin, “ eskiden 2+1 ve 3+1 evlerde ikamet ederken şimdiler de ise 4+1, 5+1 evlerde yaşantılarımızı sürdürür olduk. Yaşam kalitemizin yükselmesinin en önemli göstergelerinden biriside oturduğumuz evler oldu. Son teknoloji ve konforla yapılan binalara zaman içerisinde taleplerde arttı. Artık vatandaşlarımız akıllı ve güvenli daireler tercih etmekte. İnşaat sektörü Türkiye’nin lokomotifi haline geldi ve devam edeceğide görünüyor. Birkaç yıldır inşaat sektörünün zorluklarla mücadele ettiği herkesin malumu. İnşaat sektörü yüzün üzerinde yan sektörlerle bağlantısı olan bir sektör. Sektörün canlanması diğer yan sektörlerede hayat vermekte. Biz Tekin İnşaat olarak emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Mengene caddesinde geçtiğimiz günlerde inşaatına başladığımız projemizi kısa sürede tamamlayıp müşterilerimizin  kullanımına sunacağız. Bunun yanı sıra çok kısa bir süre sonra 3 ayrı büyük proje ile sizlerin yine karşısına çıkacağız. Sektörün kısa zamanda ivme kazanacağına eminim” dedi.

Kaynak: Pusula Haber

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberdar Ol

© 2020, Tekin İnşaat. Tüm Hakları Saklıdır