Tekin İnşaat Kurumsal Websitesi

Edit

Tekin İnşaat

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

İletişim Bilgileri

 Tekin İnşaat’tan Konya’ya Yeni Proje

Kamuran Tekin’in Yönetim Kurulu başkanlığını yaptığı Tekin İnşaat 2021 yılının Nisan ayında tamamlayacağı yeni projenin startını verdi.

Mengene Mahallesinde yapılacak olan proje 3 Blok ve 42 daireden oluşuyor. 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşacak Tekin İnşaat’ın projesinin 10 ay gibi kısa bir sürede tamamlanmasının planlandığı öğrenildi.

Sosyal tesisler, oyun alanları, çocuk parkları ve spor tesislerinin yer aldığı projede iş alanlarının da yer alacağını belirten Tekin İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Kamuran Tekin, grup adına kendileri açısından önemli olan projenin Konya’ya da büyük değer katacağını söyledi.

Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Konya için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceklerini belirten Kamuran Tekin ‘’Daha Konya için yapacak çok şeyimiz var. Yaptıklarımız başlangıç ve yapacaklarımızın teminatıdır’’ diye konuştu.

Tekin İnşaat’ın 42 dairelik projesinin startı Kamuran Tekin tarafından çalışma arkadaşlarına verdiği yemek ile başladı.

Kaynak: Tekin İnşaat’tan Konya’ya yeni proje

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberdar Ol

© 2020, Tekin İnşaat. Tüm Hakları Saklıdır